İlan Sitesi Paketi, İlan Sitesi Aç, İlan Sitesi KurResimler Yükleniyor


İlan Detayları

Her Sektöre Uygun İlan Sitesi Paketi Ömür Boyu Lisans + SEO Paketi + SSL Hizmeti 1 Yıllık

0850 532 13 06

 

İlan sitesi mi kurmak istiyorsunuz?

2013 Yılından bu yana ilan sitesi yönetmekteyim.Geçen zamandan bu yana ilan yazılımları ve seo konusunda edindiğim bilgi ve tecrübeyle yazılım ve seo hizmetleri vermekteyim.

 

İlan Sitesi ne İşe Yarar Fayda Sağlar mı?

İlan Sitesi doğru bir hedef kitle seçildiği zaman o hedefe yönelik kategori ve içeriklerle desteklendiğinde o hedef kitleye yönelik bir çok getiri sağlamaktadır.Örneğin; bobcat kiralama işi yapıyorsanız ve kiralık bobcat iş makinesi ve benzeri kelimelerde google da en üstlerde olmak istiyorsanız o işe yönelik bir çalışmayla aylık yüzlerce kişiye ulaşmanızı sağlar. bobcattrencher.com u inceleyebilirsiniz, muglabeyazmermer.com u da inceleyebilirsiniz.

1.İlan Sitesi uygun Seo yapısı sayesinde sektörünüzle alakalı kelimelerde internet ortamında(google, yahoo, bing, yandex ve daha fazlası) gibi sitelerde sizi üst sıralara taşır.Tabi alacağınız alan adınında sektörünüzle alakalı olması bu noktada çok önemli.İlan sitenize eklediğiniz ilanların içeriğine göre tanıtımınızı ücretsiz yapar.
2.Sektörünüzde bulunan insanları bir araya toplayabilir istek ve taleplerine uygun olarak ilan vermelerini sağlayabilir ve sektörde öncü olabilirsiniz.
3.Sektörünüzde doğal reklam yaparak gün geçtikçe internet ortamında yerinizi oturtabilirsiniz.

Aslında ilan sitesinin avantajları böyle bir kaç maddeyle sınırlandırılacak kadar az değildir.Ancak şu an aklıma gelen bir kaç şeyi sizlerle paylaşmaya çalıştım. 

Sizde İlan Sitenizi Yeni Nesil ilan yazılımımızla açtırmak istiyorsanız?

Ödemeniz gereken tek seferlik 1000 TL ücret.(1000 TL Herşey Dahil Kurulum Paketidir.Siteniz size sorunsuz teslim edilir.)
Sonraki Yıllar Sadece 500 TL civarı bir ücretle sitenizin hizmetine devam edebilirsiniz.
Sizde hemen bir ilan sitesi açmak istiyorsanız Lütfen bizimle irtibata geçiniz.
0850 532 13 06

 
 Taşeronluk İşleri, İşveren, TaşeronMuğla Beyazı AlKiralık Bobcat Bu İlana Yorum Yapabilmek İçin Lütfen Üye Girişi Yapınız.